Šodiena


Mazs kartona gabaliņš stāsta par izpratni un saprašanos, kopīguma sajūtu un uzticēšanos. Mēs katru dienu strādājam, lai radītu uzmanības apliecinājumus. Mēs ticam, ka katrs no sirds sūtīts sveiciens un vēlējums pasauli dara labāku. Mūsos ik brīdi pukst sirds, kas vēlas tikt mīlēta un saprasta. Mums ir svarīgi, kā apsveikumu sajutīs, kā tas izskatīsies, kā emocijas raisīsies, un variet būt droši, ka mēs Jums palīdzēsim. Esiet laipni lūgti Paletti Rīga, kas jau 25 gadus darbojas Latvijā, mūsu skaistajā Baltijā. Prieks dubultojas, kad ar to dalās!

Paletti Rīga misija ir dot iespēju atklāt, iedrošināt, saprast cik daudz laba mēs viens otram varam uzdāvināt. Mēs vēlamies, lai kartīšu dāvināšanas kultūra ikvienam ir pieejama. Paletti Rīga mērķis ir līdz Latvijas simtgadei 2018.gadā kļūt par atpazīstamāko kartiņu zīmolu Latvijā. Kad šis mērķis tiks īstenots, mēs būsim gandarīti, ka ir izdevies vairāk apdāvināt, un mēs visi tādā veidā kļūsim jaukāki, skaistāki un smaidīgāki. Ikviens no mūsu komandas Somijā un Baltijā ir savas jomas profesionālis. Mūs vieno misijas apziņa par atklātņu sūtīšanas un saņemšanas kultūras nozīmi. Ikviena cilvēka atmiņā paliek visi teikumi, kas reiz dzirdēti – viskaislīgākie pateicības vārdi, kā arī vismīļākie sveicieni.

Ja Jums piemīt talants rakstīt dzeju un apsveikuma tekstus, rakstiet mums uz e-pastu: agapics@agapics.lv, un Jūsu teksti var kļūt atpazīstami!

 

| page.php > (default)

Load: 6 queries - 241ms - 24.5MB - 240 cache hits / 266
Query: 14 queries - 274ms - 26.2MB - 546 cache hits / 579
Display: 37 queries - 309ms - 26.7MB - 1378 cache hits / 1464